O mnie
Facebook

* Justyna Kowalczyk-Sekular jestem lekarzem weterynarii od roku 2011. Ukończyłam kierunek Medycyna Weterynaryjna na Uniwersytecie w Przyrodniczym w Lublinie. Zawód lekarza weterynarii, jak wiele innych wymaga ciągłego poszerzania swojej wiedzy i umiejętności, dlatego aktualnie kontynuuję naukę na specjalizacji Radiologia Weterynaryjna na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Sukcesywnie uczęszczam również na sympozja, konferencje, szkolenia, na których wiedzą 
i doświadczeniem dzielą się znani i utytułowani lekarze weterynarii z całego świata. We wrześniu 2019 roku ukończyłam specjalizację z radiologii. W skład mojego „domowego stada” wchodzą pies Tosia oraz koty; Mru, Angela i Sułtan.

*Marta Dobrzyńska ukończyła Medycynę Weterynaryjną w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie w 2014 r. z wynikiem bardzo dobrym. Świadoma potrzeby ciągłego dokształcania rozpoczęła studia specjalizacyjne z Weterynaryjnej Diagnostyki Laboratoryjnej i 7 września 2019 r. uzyskała tytuł specjalisty w tej dziedzinie. Od ponad 5 lat pracuje głównie z psami i kotami, a szczególnie interesuje się chemią kliniczną i hematologią. Oprócz zamiłowania do wszystkich zwierząt, jej pasją jest literatura oraz jazda na rowerze. Prywatnie jest właścicielką dwóch kotów, Malagi i Skalpela i dwóch psów, Cekina i Marcepana.

*Konrad Barszczewski jest dyplomowanym technikiem weterynarii, który ukończył Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej – Curie w Mińsku Mazowieckim w 2017 r. Obecnie studiuje Zoopsychologię z animaloterapią na Uniwersytecie Przyrodniczo – Humanistycznym w Siedlcach. Po za szkołą i pracą, jeździ na rowerze i pływa. Szczęśliwy posiadacz psa Pimpusia i kotki Mery.

Swoją Przychodnię starałam się urządzić w taki sposób, aby opieka, wystrój i wyposażenie pozostawiało miłe i pozytywne wrażenie, a tym samym  wizyta u lekarza nie była utożsamiana ze strachem, przymusem i niechęcią pupila – była po prostu ciekawym 
i miłym doświadczeniem, stanowiła dodatek, który wydaje mi się, że jesteśmy winni naszym milusińskim.


Wróć

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio